


| Company | SATCO |
|---|---|
| Product Notes | .025A |
| Status | Discontinued |
| Amps | 0.006-0.003A |
| Product Technology | Not Applicable |
| Volts | 120V-277V |
|---|---|
| Watts | 0.75W |
| Warranty | 1-Year |
|---|
| ROHS Compliant | No |
|---|---|
| Safety Listing | cRUus - Recognized Component |
| UPC | 045923895906 |
|---|---|
| Case Cube | 0.0 |
| Case UPC | 10045923895903 |
| EA Cube | 0.0 |
| Pack Type | Bulk |